2015 - 2016 навчальний рік

18 - 22 січня 2016 року

Соборна Україна – це значить,  що наша Держава – єдина!.

Відповідно  плану  заходів із підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України, плану роботи школи у січні 2016 року діяльність педагогічного колективу та учнівського самоврядування  була спрямована на підготовку та проведення ряду заходів до Дня Соборності України.

З 18 січня по 22 січня 2016 року в школі проведена низка навчальних, виховних заходів щодо відзначення Дня Соборності України, Акту злуки УНР і ЗУНР: години спілкування, усні журнали, круглі столи, лекції, інтелектуальні конкурси, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

22 січня була  проведена шкільна лінійка «Національна єдність – запорука державності України». Нині питання боротьби за єдність та незалежність нашої країни залишається також актуальни.

Для учнів 8-11 класів школи було проведено круглий стіл «Акт злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 р. та його уроки»

З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення зі ст. 20 Конституції України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликання інтересу до вивчення історії України 19 січня 2015 року у

Бібліотекарем школи оформлена виставка художньо-публіцистичної, науково-популярної літератури щодо історії становлення державності України, висвітлення діяльності державних діячів Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки.

Проведені просвітницькі заходи були спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей .

26 жовтня - 7 листопада 2015 року

Місячник безпеки

Турбота про власну безпеку в руках кожної людини. Дотримання правил безпечного поводження у побуті, громадських місцях, в природі гарантує нам безпечні умови для існування.

З 26 жовтня по 27 листопада в школі проходив Місячника знань дітьми правил безпеки.У ході місячника в школі було сплановано  та проведено ряд заходів:

1.Класними керівниками:

1)