Історія школи

У 1974 році Добропільську восьмирічну реорганізували у середню школу, а Варварівську восьмирічну – в початкову, в 1976 році вона приєдналася до Добропільської восьмирічної (пізніше середньої і загальноосвітньої) школи.

Серед учителів тих років слід виділити Ольгу Антонівну Крутікову, Софію Панасівну Гопку, Василя Сергійовича Репетуна.

Наша Добропільська школа випустила в життя не одне покоління учнів. Шкільні керманичі – В.Ф. Ковура, П.І. Тимоніна, В.І. Мелащенко, Г.Є. Блажко, С.Д.Юрченко, а зараз І.І.Степанова змогли створити такий колектив, який турбувався, турбується і буде турбуватися про всіх і про кожного  учня окремо.

Школа гордиться своїми випускниками. Особливо вона пишається Світланою Гурою та Наталією Піддубняк, що першими в історії навчального закладу закінчили його із срібними медалями.

Багато випускників продовжили справу наставників і стали педагогами. Це О.А. Крутікова, Н.К. Івченко, В.С. Репетун, В.О. Горпинич, А.А. Семенюта, Л.М.,  Ярош, К.В.,  Тимченко, Н.А. Солодовнік, Т.І. Никифоренко, Н.Г. Биковська, О.Г. Максецька.

Гордиться школа колишніми учнями Володимиром Олександровичем Горпиничем, який пройшов свій трудовий шлях від рядового вчителя до заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії Наук України, доктора філологічних наук, професора Дніпропетровського національного університету. Яку б посаду він не займав, завжди залишався патріотом рідного краю.

Василь Антонович Товстик – кандидат педагогічних наук, дійсний член Академії економічних наук України, організатор і перший ректор Макіївського економіко-гуманітарного інституту.

Анатолій Володимирович Тарасенко – родом з Варварівки, журналіст, письменник, Почесний консул України в місті Костанаї (Казахстан), президент ТОВ «Печатный двор» у Костанаї. Палкий патріот Гуляйпільського краю, добрий друг і спонсор наших земляків-краєзнавців.

В.М. Ярош – юрисконсульт при Верховній Раді України, І.М. Буряк – науковий працівник у галузі сільського господарства, В.В. Лаврик – полковник медичної служби.

І сьогодні педагогічний колектив, адміністрація Добропільської ЗОШ І – ІІІ ступенів намагається створити належні умови для навчання та виховання учнів. Обладнано 9 кабінетів, які оформлено відповідно до сучасних вимог. Створені всі умови для роботи в кабінетах української та російської мов, математики, фізики, інформатики, історії, музичного мистецтва. Гарно й затишно в кабінетах 1 – 4 класах. Школа має філологічний профіль з таких предметів, як українська мова та література, світова література.

Тут працює злагоджений, дружний колектив. Учителі нагороджені грамотами різних рівнів за високі показники у навчанні та вихованні учнів – С.Д. Юрченко, Л.Б. Кучерява, Т.В. Шершень, Л.В. Гура, А.А. Семенюта та П.Є. Степанов. Творчістю відзначається робота вчителів початкової ланки С.Д. Юрченко, Ю.М. Пупкова, Т.В. Нарва, Т.В. Шершень. Педагогічна майстерність, постійний творчий пошук притаманні для уроків учителів-філологів І.І. Степанової, А.А. Семенюти, С.Д. Юрченко, Л.В. Гури, Л.Б. Кучерявої. З орієнтацією на особистість учня працюють учителі математики та фізики Л.О. Ходоренко та І.М. Носівець.

Формує науковий світогляд школярів на основі знань минулого і вміння орієнтуватися у найважливіших історичних подіях вчитель історії П.Є. Степанов. Прагнуть наслідувати колег новоприбулі вчителі Ю.М. Пупкова, В.О. Лисенко.

З 2011 року очолювала навчальний заклад Степанова Ірина Іванівна.

З 2014 року і до цього часу заклад очолює Непайда Сергій Михайлович, заступник з навчально-виховної роботи - Семенюта антоніна Анатоліївна, заступник з виховної роботи - Савченко Юлія Петрівна.