В класі навчається 7 учениць:

1. Долгополова Ольга Андріївна.

2. Івасюк Альбіна Миколаївна.

3. Каритко Анна Ігорівна.

4. Ламекіна Дарина Михайлівна.

5. Московець Вероніка Олександрівна.

6. Федоренко Єлизавета Григорівна.

7. Чапуріна Віталіна Олександрівна.
                Значна частина учнів навчаються на середній та достатній рівні. Добре навчаються такі учні: Каритко Анна, Ламекіна Дарина, Федоренко Єлизавета; тільки Івасюк Альбіна – нижче своїх можливостей. Майже всі діти мають високий потенціал і хороші здібності до навчання.

Дисципліна на уроках зразкова.

Класний колектив має свого командира та актив класу, які користуються повагою серед учнів. Учнівське самоврядування є діяльним, активним, жвавим, енергійним.

Як і кожен класний колектив, клас має свої звичаї та традиції: спільне проведення свят, вітання іменинників, здійснення екскурсій та подорожей.
         Школярі неодноразово брали та беруть участь в позакласній роботі, зокрема: віртуальній подорожі «Україна - мій дім»; уроків мужності до Дня визволення села від німецько – фашистських загарбників  «Пам'ять, стій! Зупинись на хвилинку…»;  годині пам’яті жертв голодомору «Пригадай, Україно, ХХ століття своє…»; суботниках «Природу збережіть для наших поколінь»; тренінгах «Самовиховання – творення себе»; мініатюрах «Хто в рукавичці живе?», «Дюймовочка», «Івасик - Телесик», «Гуси – лебеді», «Колобок» та інші;  виступах учнівських агітбригад «Спалах» та «Бухгалтер»,  екскурсіях «До годівнички» та «Водойми рідного краю»; виховних годинах «Історія та традиції святкування Дня закоханих» , «Краса змінює світ», «Свято Масляної»,  «Ми чуємо тебе, Кобзарю, скрізь століття…», «Свято Букварика».

Протягом 2013- 2014 н. р. були активними учасниками у загальношкільних заходах: підготовка та проведення свят Першого та Останнього дзвоників,  виставці квітів до Дня визволення Гуляйпільського району від німецько - фашистських загарбників та тематичній лінійці «Біль, який не втамувати…»; організація та проведення свят до Дня працівників освіти, Новорічної казки,  Дня Святого Валентина, Масляної, Міжнародного жіночого дня, профорієнтаційних та Великодніх заходах.

Брали активну участь у навчальному процесі «Ми сьогодні не малята, а серйозний перший клас».

Клас доволі згуртований та організований, об'єднаний спільними інтересами, хоча дещо спостерігається поділ на мікрогрупи за власними уподобаннями. Деякої корекції вимагає учнівське самоврядування.
           Більша частина батьківського колективу зацікавлена в організованості класного колективу, у високому рейтингу навчальних досягнень своїх дітей, а тому є активними учасниками навчально-виховного процесу в школі.