У класі навчається 5 учнів. Серед них 2 дівчинки і 3 хлопчика. Троє дітей має достатній рівень, двоє – середній.

Колектив класу жвавий, енергійний. Учні беруть активну участь у громадському житті школи, у підготовці свят, різних шкільних конкурсах.

Ковальова Аміна багато читає, навчається в музичній школі на курсі вокально-хорового співу. Дерев’янко Микола не любить читати, але дуже захоплюється спортом, особливо футболом. Діденко Ярослав теж захоплюється футболом. Колешня Данило спокійний, працьовитий, відповідально ставиться до доручень. Всі хлопц

і люблять малювати. У цьому навчальному році класний колектив поповнився новою ученицею – Івасюк Надією. Учні доброзичливо прийняли її в сій колектив. Дівчинка більше захоплюється спортом, ніж навчанням, у дружніх стосунках перевагу надає хлопчикам, працьовита, добросовісно виконує доручення.

Учнівське самоврядування 3 класу:

Ковальова Аміна - відповідальна            Діденко Ярослав -  відповідальний

за навчання                                          за культмасову роботу

Дерев'янко Микола -

командир класу.

Колешня Данило - відповідальний                    Івсюк Надія - відповідальна за спорт.

працю.