У 10 класі навчається 8 учнів.

Кожен учень класу має відповідне доручення, а саме: Шрамко Марія - командир, Орляк Таня - помічник, відповідальна за навчання, Василейко Олена - відповідальна за культмасову роботу, Чорноштан Владислав - відповідальний за збереження підручників, Шадріна Ксенія - спортивний сектор. Поправко Олександр - відповідальний за трудовий сектор, Борисова Ольга - відповідальна за чергування в класі та по школі.

Діти насагаються виконувати добросовісно свої доручення. Клас в основному згуртований. Учні виховані, приймають активну участь у житті класу та школи. Активними учасниками практично всіх загальношкільних заходів є Шрамко Марія, Шадріна Ксенія,Орляк Тетяна, Василейко Олена, Каритко Олександр, Чорноштан Владислав.

Круг інтересів дітей досить широкий. Так Чорноштан В. багато читає, Шрамко М., Шадріна О. люблять співати, Каритко О. чудово декламує вірші, Борисова О. полюбляє сучасні танці, Шадріна О. любить займатися спортом, Орляк Т. та Поправко О. гарно малюють.

Коефіцієнт згуртованості учнівського колективу становить 87%.

Батьки учнів приймають активну участь у житті класу, допомагають класному керівнику, цікавляться життям дітей у школі.

ЗЗа результатами рейтингових досліджень клас залишається лідером впродовж останніх років.