У 11 класі 6 учнів, 1 дівчинка та 5 хлопчиків. Проблема, над якою працює клас, постійно змінюється  відповідно до розвитку та вихованості учнів, які випливають з індивідуальних щорічних досліджень класного  керівника  Семенюти  Антоніни Анатоліївни. Одинадцятикласники  – спортсмени районних змагань. Учні активні, кожен із характерною особистістю, не палять, не вживають спиртних напоїв. Вік перехідний, тому учні потребують до себе особливої уваги.  Касюкін Максим відповідає за шкільну музичну апаратуру, командир класу, цікавиться технікою, опановує автомобіль, заядлий футболіст.  Єгоров Владислав любить читати пригодницькі твори. Адміністрацією школи учні нагороджені грамотами. У навчанні діти стараються не на повну силу.   Найулюбленішим предметом є, як завжди, фізкультура, найгіршим – хімія. Батьки виховані, дружелюбні, цікавляться життям дітей у школі, прислуховуються до порад та консультацій класного керівника. Активними помічниками є  Касюкіна Н.В,  Рогач С.М. Троє учнів із багатодітної, малозабезпеченої сім’ї. З іншої області у клас прийшов Номеровський Вася, позбавлений батьківських прав, виховує тітка. Спокійний, слухняний, дружелюбний, спортсмен. Одинадцятикласники – старшокласники, вік – рання юність. Розвивається самооцінка. Учні проявляють гонор, зверхньо ставляться до оточуючих, недооцінюють себе. Уже формуються життєві плани щодо професії, особистого життя. Це період першої закоханості.