У 7 класі навчається 11 учнів. Серед них 6 дівчат, 5 хлопців. Більшість дітей має високий навчальний потенціал і хороші здібності до навчання.

Колектив класу діяльний, живий, енергійний. Діти дуже енергійні, жваві. прагнуть якнайшвидше пізнати навколишній світ. За роки навчання учнівський колектив міцно згуртувався. Діти ставляться одне до одного зі взаємоповагою, допомагають однокласникам у будь-яких ситуаціях, між школярами нема вагомих суперечок, панує доброзичливість і культура поведінки.

Учні охоче беруть участь у громадському житті школи (1 дзвінок, День учителя, свято осені, Новий рік, 8 Березня, останній дзвінок та ін.), активно боліючи за власний колектив, прагнучи не відставати від діяльності інших класів.

Учні люблять читати книжки, особливо міфи, легенди, фантастику та пригодницьку літературу. Школярі прагнуть до пізнання нового, досі їм не відомого, тому охоче слухають повідомлення та переглядають відео на виховних годинах про аномальні явища, політичні події, історичний розвиток України, народні обряди та звичаї рідного краю. Діти охоче допомагають своїй першій учительці-класоводу.