В 5 класі навчається 12 учнів. З них хлопців – 9, дівчат – 3.

За складом учні 5 класу готові виконати будь-яку громадське доручення. Майже всі люблять і бажають вчитися. Діденко Руслан, через проблеми із зором, має проблеми з деякими навчальними предметами, особливо це проявляється в письмі.

Рівень згуртованості 5 клас має середній. Тому що не завжди добре ставляться один до одного та нерідко сваряться між собою. Такі учні як Шрамко Микола, Каритко Дмитро, Діденко Руслан можуть бути ініціаторами бійки.

Хлопці в класному колективі не завжди дружні та доброзичливі у відношенні до старших товаришів, але до вчителів ставляться з повагою. На уроках діти уважні, але часто приходять до школи без домашніх завдань.

В цьому році в класний колектив влилося двоє нових учнів Полуян Данило та Соловйов Олександр. Кожен учень прийняв це по-своєму, але більшість дітей прийняли це як належне.